CALLIGIA
Wzorniki

Wzory zaproszeń na ślub

Każda planująca ślub para pragnie, by ten jedyny w swoim rodzaju dzień, w którym rozpoczyna się nowa droga życia, posiadał nadzwyczajną oprawę. Pierwszym krokiem w jej starannym przygotowaniu jest wybór wzorów zaproszeń na ślub. Ten piękny zwyczaj tradycyjnego zapraszania gości, wciąż nie odchodzi do lamusa. Jak powinny wyglądać idealne zaproszenia na ślub? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, by były one estetycznie wykonane, o przejrzystej i czytelnej treści. Goście często zostawiają je sobie na pamiątkę, więc warto zadbać o to, by były jak najpiękniejsze! Wzory zaproszeń ślubnych powinny także współgrać z koncepcją całej ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, na przykład z wzorami winietek na stołach. Dzięki takiemu połączeniu uroczystość nabierze harmonijnego charakteru.

Czytaj więcej

Wymarzone zaproszenia na ślub

Warto pamiętać, że zaproszenia ślubne odgrywają nie tylko rolę informacyjną, ale także wizerunkową. Goście, otrzymując stylowe i eleganckie zaproszenia, od razu zdają sobie sprawę z powagi nadchodzącego wydarzenia. W Pracowni Artystycznej Calligia możesz zamówić spersonalizowane zaproszenia, jak również inne artykuły drukowane, które staną się ozdobą dnia zaślubin. Do wyboru masz nie tylko wzory zaproszeń na ślub (ich kolorystyki, stylu), lecz rodzaj czcionki, którą będą wypisane. Proponuję aż trzydzieści różnych krojów pisma – od prostego, po bardziej urozmaicone. Ponadto w zaproszeniu może znaleźć się wierszyk. Tutaj przestawiam czternaście propozycji krótszych i dłuższych rymowanek, o lekko zabawnym charakterze. Na życzenie, we wzorze zaproszenia ślubnego ujęte zostaną też ikony graficzne, za pomocą których w obrazowy sposób przedstawicie oczekiwania względem ślubnych podarunków. Każde zaproszenie posiada elegancką kopertę, której kolor również można samodzielnie wybrać z ponad dwudziestu przedstawionych opcji.

Duży wybór wzorów winietek

Proponuję rozmaitą papeterię ślubną – począwszy od szablonów winietek, zaproszeń, poprzez menu przyjęcia weselnego, aż po podziękowania dla gości. Wybór różnorodnych wzorów jest bogaty, co umożliwia dobranie stylistyki odpowiadającej całej koncepcji ślubu i uroczystości weselnej. Papeterie ślubne pogrupowane są wedle linii tematycznych, co ułatwia znalezienie takich szablonów winietek ślubnych, zaproszeń i pozostałych artykułów, które najbardziej spodobają się młodej parze. Wybór treści, które znajdą się wewnątrz i to, w jaki sposób zostaną przedstawione również leży w gestii zamawiającego. Wszystko ma być idealnie takie, jak sobie wymarzyliście.
W ofercie mojej pracowni artystycznej znajdują się także produkty przygotowane z myślą o innych ważnych okolicznościach, takich jak Chrzest Święty czy Pierwsza Komunia Święta. Dzięki współpracy z Calligia zyskujesz pewność, że oprawa dowolnej uroczystości od strony elementów papierniczych będzie dopracowana w każdym szczególe. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z proponowanymi wzorami zaproszeń na ślub oraz próbkami konkretnych kolekcji. W razie pytań, zachęcam do kontaktu!

 

Czcionki

Wzory czcionek - Zaproszenia ślubne CALLIGIA

 

Wierszyki

Wzory wierszy - Zaproszenia ślubne CALLIGIA

Infografiki

Wzory infografik - Zaproszenia ślubne CALLIGIA

Koperty

Wzory kopert - Zaproszenia ślubne CALLIGIA

X
  • Szukaj
  • Moje konto