CALLIGIA
Rustykalne

Zaproszenia ślubne rustykalne i inne weselne dodatki

Wyróżnia Cię silne przywiązanie do tradycji. Za każdym razem z podziwem patrzysz na naturalne piękno rodzimej przyrody. Być może wesele planujesz z myślą nie tylko o sobie, ale również o najbliższej rodzinie. Chcesz zachwycić gości, a jednocześnie pragniesz wraz drugą połową czuć się wyjątkowo. Zależy Ci na tym, żeby wszystko, nawet najdrobniejsze detale wybrane specjalnie na Twoje wesele, ukazywało wartości bliskie nowożeńcom. Jeśli zgadzasz się z choć jednym stwierdzeniem, rustykalne zaproszenia ślubne okażą się idealnym wyborem na nadchodzącą okoliczność.

Czytaj więcej

Projekt rustykalny zawiera w sobie wszystko, co najpiękniejsze w przyrodzie i wsi. Bliskość z naturą objawia się w samym designie, który jest ekologiczny. Prosty i ozdobny zarazem, idealnie pasuje do wydarzenia zaplanowanego w podobnym stylu.

Beztroski klimat wsi zamknięty w ekologicznej papeterii

Ślub jest wyjątkową chwilą, którą pamiętamy przez całe życie. Przygotowywane przeze mnie elementy papeterii dedykowane tej okazji również są unikatowe. Cechują się niebanalnością oraz wysokim poziomem estetyki, więc z pewnością ucieszą oko każdego weselnego gościa. A rustykalne zaproszenia ślubne z łatwością mogą posłużyć jako piękna pamiątka z tego wyjątkowego dnia.

Rustykalne zaproszenia ślubne, winietki, menu…

Wszystkie moje ślubne propozycje są wykonywane ręcznie. Przy ich produkcji dbam o każdy detal. Niektóre z nich, np. kolory, możesz dobierać indywidualnie. Zależy mi na tym, aby Para Młoda czerpała jak największą radość z przygotowań do niezapomnianego dnia. Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej oferty oraz zachęcam do bezpośredniego kontaktu ze mną.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

X
  • Szukaj
  • Moje konto