CALLIGIA
Florystyczne

Eleganckie zaproszenia ślubne w kwiaty

Poszukujesz wyjątkowych oraz pomysłowych zaproszeń na ślub? Znajdujesz się w idealnym miejscu. Proponuję bogaty wybór zaproszeń na wesele posiadających niezwykłe motywy florystyczne. Cechą  moich produktów jest dbałość o szczegóły, dlatego zawsze staram się, aby każdy detal był przemyślany. Pamiętam, aby wszystkie zaproszenia ślubne kwiaty, liście oraz wykończenia elementów zdobniczych miały dopasowane do całości kompozycji. Projektując atrakcyjne zaproszenia, staram się podążać za aktualnymi trendami, a jednocześnie nie pozbawiam ich odrobiny klasyki oraz ponadczasowości. Zaproszenia są wykonywane na papierze wysokiej jakości, dzięki czemu cechuje je trwałość oraz estetyczny wygląd.

Czytaj więcej

Wyjątkowość ukryta w artystycznym projekcie

Motywy florystyczne zawsze kojarzyły się z elegancją, artyzmem, jak również z ogrodem, łąką, przyrodą. Dlatego jeśli lubisz artystyczne klimaty z dodatkiem roślinnej oprawy, zaproszenia ślubne w kwiaty będą idealnym wyborem. Pięknie wykonane projekty, posłużą nie tylko jako zaproszenie, ale także za stylową pamiątkę dla gości.

Kwieciste wzory pasują zarówno do wesel organizowanych w stylu rustykalnym, romantycznym, folkowym, jak i country chic.

Barwnie zdobione zaproszenia ślubne kwiatami zachęcają do ich otworzenia i zajrzenia do środka. Jeżeli nie wiesz, jaki wybrać styl czcionki do projektu zaproszenia,z przyjemnością podpowiem. Treść zaproszenia możesz ułożyć samodzielnie albo wybrać jeden z gotowych szablonów. Serdecznie zapraszam.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

X
  • Szukaj
  • Moje konto