CALLIGIA
BOHO

Niepowtarzalne zaproszenia ślubne w stylu boho

Boho to wyjątkowy styl, nawiązujący do bohemy, czyli grupy twórczych artystów, a także do życia pełnego luzu, pozytywnego nastroju oraz dobrej zabawy. Boho nie traci na aktualności, obecnie przechodzi swój renesans. Poddawane jest rozmaitym modyfikacjom, stając się niezwykle gustownym stylem we współczesnej kulturze. Cechuje go artystyczna fantazja, romantyzm, nawiązania do natury, przyrody, dzikości oraz nieszablonowego spojrzenia na otaczający świat. Z tego względu, jeśli szukasz wyjątkowego, niecodziennego, a przy tym finezyjnego pomysłu na zaproszenia, ten styl okaże się strzałem w dziesiątkę.

Czytaj więcej

Artystyczny eklektyzm w zaproszeniach na ślub w stylu boho

Na zaproszeniach ślubnych w stylu boho można znaleźć piękne motywy roślinne lub wzorygeometryczne. Występują kolory beżowe, szare, brązowe przełamywane zielenią, odcienie pomarańczy, czerwieni oraz bordo. Wszystko zależy od tego, jaki projekt zaproszeń wybierzesz. Boho to także pióra, frędzle i futerka, które idealnie współgrają znaturalną scenerią wesela przygotowanego w plenerze lub w sali przystrojonej w stylu boho.

Fantazyjnie ozdobione zaproszenia ślubne boho pasują do wesela organizowanego w stylu retro, country, boho lub bohochic, jak i rustykalnym. Barwne, wzorzyste, a przede wszystkim estetyczne, idealnie wkomponują się w klimat zabawy oraz radości. W ofercie mojej pracowni znajdziesz wyjątkowe propozycje zaproszeń ślubnych w stylu boho, wykonane na papierze wysokiej jakości.

Wyświetlanie jednego wyniku

X
  • Szukaj
  • Moje konto